Дата: 29.05.2023 09:50

Добрий день, Шановна громадо!

На сьогоднішній день територія Троїцької територіальної громади тимчасово окупована, але наближається день деокупації і при відбудові громади перед нами, її мешканцями, постане дуже багато роботи, на її виконання буде потрібно дуже багато часу, сил і ресурсів, яких наразі обмаль у зв’язку з майже повним їх поповненням заново.

Ми, як представники державної влади, на місцях проводимо заходи щодо поповнення матеріального резерву та виконуємо організаційні заходи щодо відновлення нормального життя на деокупованій території, всі наші сили та ресурси наразі задіяні з єдиною метою — повернутися додому та до нормального життя.

Наразі ми потребуємо допомоги мешканців громади.

Війна супроводжується втратами і серед цивільного населення, і серед військових — це один з важливих напрямків діяльності у відбудовний період, а саме виявлення, вилучення та заховання тіл загиблих. Саме в цьому нам і потрібна Ваша допомога, як мешканців громади.

Троїцька селищна військова адміністрація формує добровільну бригаду по вилученню останків загиблих і наразі є гостра необхідність у людях, які можуть надати нам допомогу з цим. Бажаючих долучитися просимо заповнити гугл-форму для включення до складу бригади: