6 травня - День піхоти України!
З днем піхоти України!
День піхоти відзначають 6 травня, оскільки саме цього дня 1648 року козаки перемогли у битві біля Жовтих Вод. Це перша переможна битва національної визвольної боротьби під проводом Богдана Хмельницького.
Українська піхота є одним із найкращих підрозділів піхоти в сучасному світі. Оборонні, наступальні, рейдові операції, які вона проводить, вже зараз вивчають курсанти кращих військових навчальних закладів світу.
Саме на піхоту війна покладає найбільші навантаження, а на долю воїнів-піхотинців лягає найважчий тягар бойових дій. І саме піхота завжди зазнає найбільших втрат…
Піхота — це основа, кров та плоть нашого війська! Це — щирі, мужні та відчайдушні люди!
Дорогі наші захисники! Зичимо залізного здоров'я та сталевої витримки вам, славні піхотинці. Бажаємо вам і вашим родинам миру, щастя та добробуту. Нехай земля горить під ногами ворогів, а ваша зброя ніколи не знає промахів. Дякуємо кожному з вас за мужність та героїзм, за віру в перемогу та захист нашої незалежності!
Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за українську землю!
Віримо, що вам під силу подолати будь-який шлях!
Бережи вас Бог, наші захисники!
Слава Україні!
З повагою, Троїцька селищна військова адміністрація!