6 травня - День піхоти України!

Дата: 06.05.2023 07:00

З днем піхоти України!

День піхоти відзначають 6 травня, оскільки саме цього дня 1648 року козаки перемогли у битві біля Жовтих Вод. Це перша переможна битва національної визвольної боротьби під проводом Богдана Хмельницького.

Українська піхота є одним із найкращих підрозділів піхоти в сучасному світі. Оборонні, наступальні, рейдові операції, які вона проводить, вже зараз вивчають курсанти кращих військових навчальних закладів світу.

Саме на піхоту війна покладає найбільші навантаження, а на долю воїнів-піхотинців лягає найважчий тягар бойових дій. І саме піхота завжди зазнає найбільших втрат…

Піхота — це основа, кров та плоть нашого війська! Це — щирі, мужні та відчайдушні люди!

Дорогі наші захисники! Зичимо залізного здоров'я та сталевої витримки вам, славні піхотинці. Бажаємо вам і вашим родинам миру, щастя та добробуту. Нехай земля горить під ногами ворогів, а ваша зброя ніколи не знає промахів. Дякуємо кожному з вас за мужність та героїзм, за віру в перемогу та захист нашої незалежності!

Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за українську землю!

Віримо, що вам під силу подолати будь-який шлях!

Бережи вас Бог, наші захисники!

Слава Україні!

З повагою, Троїцька селищна військова адміністрація!