30 квітня – День прикордонника України!

Дата: 30.04.2023 07:00

Дорогі наші прикордонники, наші охоронці миру та спокою!

Вітаємо з Днем прикордонника України! Сьогодні вам адресуємо особливі слова подяки, ми вдячні за вашу мужність, силу, витривалість, відвагу та патріотизм, за те, що ви ціною свого здоров’я та життя бороните кордони України та захищаєте її цілісність та інтереси. Ви з гідністю приймаєте виклики, які диктує воєнне сьогодення, ви є взірцем честі, відданості своєму народові та вірності обов'язку. Ми дякуємо вам за те, що ви захищаєте нас, наших рідних та близьких. Завдяки вам розпочинається кожен наш ранок. Ви робите все можливе, щоб ми мали можливість жити в мирній, заможній, вільній країні.

Бажаємо вам здоров’я, добробуту, непорушності кордонів, мирного неба над головою, взаємної любові. Хай у ваших сім'ях панує мир, злагода та процвітання. Бережіть себе та своїх рідних, будьте щасливі.

Сьогодні вся країна говорить, що пишається своїми захисниками, які вдень і вночі бережуть спокій нашої рідної України. Ви наша опора та гордість! Успіхів на благородному шляху до перемоги!

Також у цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їх подвиг житиме вічно і слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння країні. Ми завжди будемо пам’ятати наших земляків, кого забрала ця клята війна. Вони назавжди залишаться в нашій пам'яті та в наших серцях. Вічна пам'ять!

Слава прикордонникам! Слава Україні!

З повагою, Троїцька селищна військова адміністрація!