Як працювала сфера культури Луганщини в 2022 році? Чи варто саме зараз відновлювати заклади культури? Чи на часі проводити культурні заходи?

Дата: 21.04.2023 21:00

🎭 ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМО ПРО КУЛЬТУРУ🎭

Про підсумки роботи сфери культури області за 2022 рік та пріоритетні напрямки розвитку на 2023 рік говорили 20 квітня 2023 року на засідання колегії управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації (далі – Управління) у дистанційному режимі. Участь в засіданні взяв також керівник Троїцької селищної ВА.

Начальник Управління Аліна Адамчук доповіла, що всі заклади культури обласного підпорядкування виїхали з окупованої території Луганської області і продовжують свою роботу в інших областях України, беручи участь як в державних заходах і проектах, так і в міжнародних. Навіть за 2022 рік є певні досягнення, незважаючи на те, що практично в усіх закладів відсутня матеріально-технічна база. Луганська область попри виклики війни активно розвивається і ділиться досвідом з іншими областями в сфері культури.

З окупованих територій виїхали також деякі міські заклади культури. А сільським закладам культури та таким як наші, троїцькі, пощастило виїхати значно менше.

Не відкриємо вам секрету про працівників наших клубів та бібліотек, бо всім вам відомо де вони і чим займаються в своїх селах, але на цей час з окупованої території виїхало зовсім мало працівників культури і майже всі ті, що виїхали, залишились закордоном.

Тож на цей час маємо виклик в сфері культури нашої громади:

📍чи потрібно зараз відновлювати діяльність троїцьких закладів культури на підконтрольній Уряду країни території чи не потрібно?

📍Чи маєте ви, мешканці Троїцької громади, нагальну потребу в культурних послугах саме наших закладів?

📍Чи будете ви брати активну участь в запропонованих нами заходах?

❓На ці питання просимо вас відповісти

✅в коментарях до цього допису,

✅або в повідомленнях на цій сторінці,

✅ або на електронну пошту http://troicka-gromada.gov.ua,

✅або в електронний кабінет начальника Троїцької селищної ВА на сайті громади, тобто в будь-який зручний для вас спосіб.

Ми дуже 🙏чекаємо ваших відвертих відповідей, тому що вся робота військової адміністрації спрямована на задоволення потреб жителів громади.

Працюємо для вас!✌️

Дякуємо Силам Оборони України за можливість жити і працювати!💛💙

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!🇺🇦

Завжди ваша, Троїцька селищна ВА.