«Талант єднає покоління»
Виставка живопису «Талант єднає покоління». На фото роботи художника з Троїцька Зубко О. К.
Зубко Олексій Корнійович. Народився 1921 року в селищі Троїцьке Закінчивши неповну середню школу, вступив до Гірського ПТУ м. Кадіївка. Після закінчення навчання, 1941 року, Олексія Корнійовича призвали на службу до армії. З 1941 по 1945 роки боровся на фронтах Великої Вітчизняної війни. Після війни повернувся на батьківщину, одружився, збудував будинок. У 1957 році закінчив Троїцьку середню школу робітничої молоді та вступив до Сталінського технікуму підготовки культпросвітпрацівників на факультет «Клубна справа». Продовжив навчання на факультеті образотворчого мистецтва заочного Народного Університету Мистецтв за Центрального дому народної творчості. Працював директором Троїцького Будинку культури, згодом художником.