До уваги молоді Громади, Троїцька селищна військова адміністрація пропонує долучитися до створення нової Молодіжної ради

Дата: 31.03.2023 16:00

‼ДО УВАГИ МОЛОДІ ТРОЇЦЬКОЇ ГРОМАДИ!‼

‼В цей нелегкий час, коли ми всі роз’їхались по Світу, вже треба думати про те як ми повертатимемось додому і як ми будемо відбудовувати нашу громаду.

📌Троїцька селищна військова адміністрація отримує багато звернень та запитань з цього приводу тож ми вважаємо, що на часі утворення Молодіжної ради при Троїцькій селищній раді.

📌 Троїцька селищна рада в 2017 році вже створювала Молодіжну раду, але на цей час багато її радників залишились на окупованій території, тому, підтримуючи пропозиції активної молоді, що виїхала з окупованої території, було прийнято рішення про початок створення нової Молодіжної ради, яка буде відновлювати нашу громаду та відстоювати інтереси молоді💪.

✌️Сьогодні, 31.03.2023 року, розпорядженням начальника Троїцької СВА створена ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів Молодіжної ради. Тож слідкуйте за нашими новинами.📣

📌 Для довідки: Молодіжна рада місцевого рівня (далі - молодіжна рада) утворюється як молодіжний консультативно-дорадчий орган при сільській, селищній, міській, районній у місті (у разі її утворення) раді з метою залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики на місцевому рівні.

💙💛До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років❤️

ДЯКУЄМО СИЛАМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ЗА НАДАНУ МОЖЛИВІСТЬ ЖИТИ ТА ВІДНОВЛЮВАТИ НАШУ ГРОМАДУ!💙💛

СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦

ГЕРОЯМ СЛАВА!