У період з 27.03.2022 – 31.03.2022 проходять заняття з функціонального навчання з питань цивільного захисту онлайн на платформі Google Meet з начальниками військових адміністрацій населених пунктів Сватівського району.

Дата: 27.03.2023 14:30

Цивільний захист - комплекс заходів, які реалізуються на території України в мирний час та в особливий період і спрямовані на захист населення, територій, навколишнього природного середовища, майна, матеріальних і культурних цінностей від надзвичайних ситуацій та інших небезпечних подій, запобігання виникненню таких ситуацій та подій, ліквідацію їх наслідків, надання допомоги постраждалим, здійснення державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Керівництво Троїцької ВА взяло участь в першому дні занять. Заняття продовжуються.

Участь в таких заняттях візьмуть також інші фахівці військових адміністрацій за розкладом.