Дата: 25.03.2023 21:00

«Єдиний урок з безпеки дорожнього руху»

Цікаво та весело пройшов тиждень безпеки дорожнього руху в ОЗО "Ліцей "ПЕРСПЕКТИВА" Троїцької селищної ради"✌

Так, 24 березня 2023 року був проведений "Єдиний урок з безпеки дорожнього руху" під гаслом "Знай правила - бережи життя‼️

Учні початкових класів згадали правила дорожнього руху, дивилися мультик «Безпека на дорозі! Дорожні знаки!»🚦🚥 та малювали малюнки.

У 5-11 класах була проведена вікторина "Правила дорожнього руху" завдяки якій учні дізналися про етапи надання першої невідкладної допомоги🚑 у разі нещасного випадку та пригадали правила поводження на дорозі. Малювали малюнки дорожніх знаків⛔️🚫⚠️🚸, які найбільше запам'ятали.

Адже навчання у дистанційному форматі- не привід забувати про правила дорожнього руху та свою безпеку, особливо напередодні весняних канікул.

Дякуємо 💙💛Силам оборони України за можливість навчатись та жити!

Слава Україні!🇺🇦

Героям слава!💙💛