Як українцям безкоштовно отримати продукти в «АТБ»?

Дата: 01.02.2023 16:00

В Україні в рамках програми «єДопомога» можна безкоштовно отримати продукти в мережі супермаркетів «АТБ», повідомляє Мінсоцполітики. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті платформи, а потім скористатися сертифікатом для отримання допомоги.

Як отримати допомогу❓

➞ Зареєструйтесь на платформі.

➞ Залиште заявку на допомогу, обравши з переліку партнерів «єДопомога» мережу супермаркетів «АТБ».

➞ Коли Благодійник обере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та/або смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Аби скористатися допомогою, під час покупки товару на касі потрібно надати цифри коду з СМС або ж показати Передплату єДопомога зі штрих-кодом для сканування.

Благодійники з України та з будь-якої країни світу можуть сплатити сертифікат на продукти для родин, які потребують допомоги. Як стати Благодійником❓

➞ Перейдіть за посиланням на платформу.

➞ Оберіть заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1000 гривень.

➞ Оплатіть обрану вами суму (після оплати заявник отримає смс-повідомлення та зможе скористатися Передплатою на продукти протягом 30 календарних днів; також після використання сертифіката ви отримаєте підтвердження про покупку, в якому буде зазначено перелік придбаних товарів).

ℹ️ Передплата на продукти є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати. Вона може бути використана лише для покупок (окрім алкоголю та тютюнових виробів) у мережі супермаркетів АТБ-Маркет на підконтрольній Україні території.