У кожному регіоні сформують стрілецькі батальйони

Дата: 31.01.2023 21:20

У кожному регіоні сформують стрілецькі батальйони чисельністю по 601 особі

Їх створюють у кожній області країни, а також у містах Київ та Дніпро для своєчасного реагування на загрози національної безпеки в зв’язку зі збройною агресією з боку рф.

До складу кожного стрілецького батальйону увійде 601 особа. Зокрема, 449 осіб рядового складу, 105 – сержантського, 47 – офіцерського.

При відборі військовозобов’язаних та резервістів особливу увагу приділятимуть вмотивованості та патріотичній налаштованості претендентів, які не мають обмежень за станом здоров’я до проходження військової служби.

У центрах зайнятості вже розміщуються переліки типових вакантних посад та відповідні інформаційні матеріали.

Очікуються ярмарки вакансій з цього приводу. Із громадянами, які дадуть попередню згоду, проводитимуть індивідуальні співбесіди задля вивчення особистих якостей.

Для розміщення та проживання особового складу батальйонів будуть виділені вільні житлові фонди громад.