Як повернути гроші, якщо при користуванні банкоматом або терміналом вимкнули електроенергію?

Дата: 22.12.2022 11:10

Ситуація в енергетиці залишається надзвичайно складною. Екстрене відключення електроенергії може застати зненацька, в тому числі коли ви користуєтесь банкоматом або терміналом. У Мінреінтеграції підготували рекомендації на такі випадки.

🏦 Що робити, якщо, наприклад, ви через термінал поповнювали картку, половину суми вже внесли, і раптом операція зірвалася через відключення світла? У ПриватБанку пояснили алгоритм дій:

→ відразу ж зателефонуйте на гарячу лінію 3700 і подайте заявку на повернення коштів;

→ повідомте номер термінала, його адресу, внесену суму і приблизний час проведення операції;

→ коли заявка буде опрацьована і гроші в терміналі перерахують, недоотримані кошти повернуть вам на карту.

⛽️ Отримати готівку можна ще на касах магазинів, аптек та АЗС. Для цього необхідно:

→ оплатити будь-яку покупку карткою та попросити касира зняти з неї потрібну вам суму готівки;

→ отримати можна від 500 гривень, але не більше 6 000 гривень.

📦 Зняти готівку з карти також можна в Укрпошті та на «Новій Пошті», звернувшись до будь-якого відділення поштового оператора.