Служба у справах дітей Троїцької селищної ради інформує про проведену роботу

Дата: 23.02.2022 11:48

Фото без описуПроведено перевірку стану виховної роботи “Яменського ліцею Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області”

Начальником Служби у справах дітей Троїцької селищної ради Костенко Тетяною Олександрівною, провідним спеціалістом-бухгалтером Служби у справах дітей Терещенко Ларисою Вікторівною, провідним спеціалістом Стрільцовою Ніною Сергіївною, згідно графіку, за відома та присутності директора Яменського ліцею Дрокіної Людмили Олексіївни, проведено перевірку стану виховної роботи “Яменського ліцею Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області” з питань організації та проведення профілактично - виховної роботи, організації соціального захисту дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В ході перевірки порушень з боку навчального закладу не було виявлено, адміністрації закладу роз'яснено норми чинного законодавства у сфері захисту прав дітей та надано методичні рекомендації з приводу ведення відповідної документації.