Звернення селищного голови Демида ПАЛАГНО з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2022 16:57

Шановні учасники бойових дій в Республіці Афганістан, воїни-інтернаціоналісти!

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та роковин того пам’ятного дня, коли було завершено виведення радянських військ з території Афганістану, які кожного року в Україні відзначають 15 лютого, прийміть шану і подяку за вашу мужність, героїзм та відданість військовому обов’язку. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто інший вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

З глибоким сумом схиляємо голову перед пам’яттю тих, кому не судилось повернутися з тих воєн. Вічна пам’ять загиблим, ми завжди пам’ятатимемо про них як про героїв!

Спасибі вам, дорогі учасники бойових дій в Республіці Афганістан та воїни-інтернаціоналісти за високу громадянську відповідальність, гідність та честь.

Бажаю, щоб біль війни назавжди залишилася у минулому, а ваше життя було багатим на міцне здоров’я, щастя та добробут!

Честь і слава вам!