Дата: 10.01.2022 15:48

Послуга раннього втручання для сімей, які виховують дітей від народження до трьох повних років, у яких:

• Визначено затримку в розумовому, моторному, соціально-емоційному та комунікативному розвитку.
  • Є ризик появи затримки розвитку внаслідок певних біологічних та соціальних чинників. Наприклад, діти, народжені раніше терміну; діти, народжені з малою вагою та інші; діти, які перебувають в будинку дитини; сім’ї, які отримали будь-який травматичний досвід.
  • Сім’ї, де батьки мають сумніви та хвилювання щодо розвитку своєї дитини або питання стосовно відносин із маленькою дитиною, її поведінки та взаємодії з іншими людьми.
  • Установлено певний діагноз, що супроводжується затримками розвитку дитини (незалежно від ступеня тяжкості). Наприклад, дитячий церебральний параліч, розлади аутистичного спектра, синдром Дауна, епілепсія та інші.

Клієнтом програми є вся сім’я, як цілісність. Батьків (або опікунів) дитини навчають, як приймати особливості дитини і створити умови, що максимально сприятимуть її розвитку.

Допомогти дитині з особливостями розвитку адаптуватися й полегшити якість життя всієї сім’ї - Основне завдання фахівців раннього втручання.

За додатковою інформацією

можете звертатися до :

Комунальна установа

«Центр з надання соціальних послуг»

Троїцької селищної ради

Відділення «Центр підтримки сімей з дітьми»,

за адресою:

смт Троїцьке, провулок Шкільний, 17 а