З Новим 2022 роком! З Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 08:31

Дорогі троїчани, шановна громадо!

Ще один рік нашого життя стає історією. Дуже багато було зроблено за цей рік в громаді. Незважаючи  на труднощі, наша громада успішно долала перешкоди, створювали комфортне середовище для життя кожного з нас, здобували  свої маленькі  перемоги. Минулий рік збагатив нас досвідом, згуртував і дав поштовх  до кращого майбутнього.

Від імені Троїцької селищної  ради та її виконавчого комітету, від себе особисто хочу подякувати усім  за розуміння і всебічну підтримку, працьовитість та наполегливість. Щиро вітаю Вас зі святами, що надією та сімейним теплом зігрівають наші серця – Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Хай Новий рік принесе добробут  у ваші сім’ї, мир та затишок у ваш дім, достаток та радість у ваші родини. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, незгасної надії на краще майбутнє.

З Новим 2022 роком! З Різдвом Христовим!

Селищний голова Демид ПАЛАГНО