В Троїцькій громаді відбулося перше засідання робочої групи з питання підготовки проєкту селищного бюджету Троїцької селищної територіальної громади на 2022 рік

Дата: 12.11.2021 13:53
Кількість переглядів: 1956

Фото без опису11 листопада  2021 року  в Троїцькій  громаді  відбулося  перше засідання   робочої групи  з  питання  підготовки  проєкту  селищного  бюджету Троїцької селищної територіальної громади на 2022  рік  та  проєкту прогнозу  селищного бюджету  на 2022-2023 роки. В склад робочої групи  увійшли секретар  селищної ради, заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів,  голови  постійних  комісій  селищної ради,  начальники  виконавчих органів  селищної ради  та голова Молодіжної ради. Фінансовим  відділом Троїцької селищної ради  були   доведені  основні  прогнозні  макропоказники  економічного  і соціального розвитку України у 2022-2024 роках, затвердженими постановою Кабінету Міністрів  України  від 31.05.2021 №586 та  визначеними Бюджетною декларацією, зведені  розрахунки  обсягу  доходів  селищного бюджету  на 2022 рік , потреби  головних розпорядників та визначені індикативні  прогнозні  показники селищного бюджету  на 2022-2024 роки. Впродовж засідання робочої групи було  оговорено проєкт  Закону  України «Про державний бюджет  України на 2022 рік», а саме  щодо  зниження  сум субвенцій з державного бюджету до селищного бюджету у зв’язку з скороченням  обсягу додаткової дотації  на здійснення  переданих з державного  бюджету  видатків  на утримання  закладів  освіти  та охорони  здоров’я,  зміною механізму визначення освітньої субвенції ,  відсутності базової дотації та субвенцій на розвиток інфраструктури  територіальних  громад. Начальниця фінансового відділу Оксана Лифар наголосила про зменшення   суми податку та збору на доходи з фізичних осіб, що сплачується з заробітних плат  на 2022 рік через скорочення штатів та ліквідації бюджетних установ, призупинення роботи підприємств в громаді. Також були проаналізовані  потреби  на витрати  головних розпорядників , оговорені  проблемні питання  та прийнято рішення про жорсткий режим  економного споживання енергоносіїв, забезпечення  обо’язкових  виплат по заробітній  платі  з додержанням  вимог  підвищення соціальних  стандартів, здійснення  оптимізації  витрат по існуючим  бюджетним  програмам  та  удосконалення  мережі  бюджетних  установ Троїцької  селищної ради.