Офіційно!

Дата: 28.10.2021 13:13
Кількість переглядів: 1934

Фото без описуЗгідно зі ст.ст. 42, 51, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розпорядженням селищного голови №223 від 27.10.2021 року: скликається   засідання виконавчого комітету Троїцької селищної  ради 8 листопада 2021 року о 10.00 годині в сесійній  залі Троїцької селищної ради за адресою пр. Перемоги, 60, смт Троїцьке.

На порядок денний виконавчого комітету внесені питання:

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території Троїцької селищної рад

1. Про внесення змін до складу комісії  з визначення доцільності знесення зелених насаджень при виконкомі Троїцької селищної радир.
  2. Про утворення комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»
  3. Про дозвіл виконавчому комітету на видалення зелених насаджень за заявою мешканців багатоквартирного будинку по пр. Перемоги, 56 у смт Троїцьке

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень