Новини у дитячому центрі «Територія безпеки»

Дата: 23.10.2021 11:57

Фото без описуГромадська організація "Троїцька Перлина" разом з Департамент міжнародної технічної допомоги Луганської ОДА і Троїцька територіальна громада продовжує реалізацію проєкту «Дитячий центр «Територія безпеки» у Будинку школярів.

Нещодавно вони отримали нові сучасні меблі, дошку та фліпчарти для облаштування комфортного середовища у центрі.

Реалізація даного проєкту дасть змогу дітям сформувати свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіти життєвими навичками безпечної поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій у комфортних умовах.

#UNRPP

Проєкт реалізується у межах конкурсу грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей» при підтримці Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Фондом розвитку громадських організацій Західноукраїнський ресурсний центр в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру.