Привітання селищного голови з Днем селища

Дата: 11.09.2021 06:00
Кількість переглядів: 1954

Фото без описуШановні мешканці Троїцької територіальної громади!

Від щирого серця вітаю вас з чудовим святом – Днем народження нашого улюбленого селища!

День селища – це чудове свято, яке об'єднує всіх нас, незалежно від віку, професії, поглядів на життя і політичних переконань. Усі ми такі різні, але ми любимо нашу малу батьківщину, пишаємося історією Троїцького і мріємо про його славне майбутнє.

Наше селище змінюється й покращується з кожним роком, і все це завдяки турботі тих, хто його щиро любить – завдяки вам, дорогі земляки! Ми з вами разом здатні створити такі умови, щоб наші діти й онуки жили в Троїцькому щасливо. Щоб саме сюди вони поверталися після навчання, працювали тут, створювали свої сім'ї і змогли здійснити свої найзаповітніші мрії. У наших силах змінити життя Троїцького, зробити наш спільний дім кращим і красивішим.

Бажаю нашому селищу рости і процвітати, а всім його жителям - доброго здоров'я на довгі роки, успіхів і невичерпної енергії. Від щирого серця бажаємо вам гарного настрою, оптимізму і бадьорості духу. Нехай життя кожного з вас наповниться благополуччям, теплом, радістю і надією на краще!

Зі святом!

Селищний голова Демид ПАЛАГНО