Оголошення! Проводиться набір з підготовки водіїв транспортних засобів

Дата: 08.05.2021 00:18

Фото без описуНавчальний заклад об’єднання громадян “Троїцький районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України» проводить набір з підготовки водіїв транспортних засобів категорії:

• «С» - автомобілі призначені для перевезення вантажів, дозволена маса яких перевищує 7500кг. Приймаються особи віком не молодше 18 років. Термін навчання 14 тижнів.
  • «В» - автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3500кг, а кількість сидячих місць, крім сидіння водія - восьми, і причепом, повна маса якого не перевищує 750кг. Приймаються особи віком не молодше 18 років. Термін навчання 9 тижнів.
  • Водіїв, які мають водійське посвідчення категорії «С», «С1», запрошуємо на перепідготовку за 20-ти годинною програмою навчання категорії «А-1», «В».

(Сертифікат серія МВС № 000291 від 23.09.2016р.)

•  «А-1» - мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун об’ємом до 50 куб.см, або електродвигун потужністю до 4 кВт (приймаються особи віком не молодше 16 років).
  • Трактористи сільськогосподарського виробництва категорії «АВС» (приймаються особи віком не молодше 18 років).

Наказ Міністерства освіти і науки  України №174-п від 23.06.2020року  (ліцензія на освітню діяльність – безстрокова)

Якщо Ви давно не сідали за кермо автомобіля, то зараз саме час відновити втрачені навички водіння в нашому навчальному закладі.

Директор НЗ ОГ «Троїцький РСТК ТСО України»  В.О. Артющенко