Троїцька громада відкрита для інвесторів

Дата: 30.04.2021 13:57

Фото без описуНа сьогоднішній день актуальною проблемою Троїцької громади  є  зростання  рівня  безробіття. Тому  головне  завдання  громади є пошук партнерів, інвесторів, які готові чесно вести свій бізнес на нашій території – створювати  робочі місця,  платити офіційну зарплату працівникам та податки до бюджету. Також треба бути готовими надавати консультаційну та юридичну підтримку усім підприємцям хто хоче розпочати свій бізнес у нашій громаді.

Першим  кроком до цього  є  розробка  інвестиційного  паспорту. Для цього було  вирішено прийняти  участь в відборі за проектом «Розробка інвестиційних  профілів  громад  та  положення  про  залучення  інвестицій  на  місцевому  рівні»  Програми розвитку  Організації  Обєднаних  Націй.    І, ура, наша конкурсна  пропозиція  перемогла! Нам  будуть допомогати ТОВ «Рейтингове агентство IBI-Rating».

29 квітня 2021 року відбулася перша  зустріч   представників  рейтингового агентства Шуликом Віктором, Кутузовою Анною та робочою  групою Троїцької  селищної  ради під  керівництвом  секретаря селищної  ради Щербини Валентина. Координатором  співпраці з IBI-Rating призначено начальницю  фінансового відділу Лифар Оксану. До обговорення та  опитування було  запрошено дві  фокус-групи із представників  місцевої  влади, бізнесу  та  громадського  суспільства, з якими  працював професійний  соціолог. Результатом  зустрічі визначено  основні  цілі при розробці  інвестиційного паспорту, топ переваги Троїцької громади, бачення майбутнього розвитку. Дуже дякуємо  всім учасникам цієї зустрічі, ПРООН в Україні, яка надала  шанс безкоштовно підготовити цей проект  і  продовжуємо далі плідно працювати  над  розробкою інвестиційного  профілю громади!

фото Марина Животкова