Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Троїцької територіальної громади

Дата: 21.04.2021 11:42

Фото без опису21 квітня 2021 року  відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Троїцької територіальної громади. В засіданні прийняв участь (он-лайн) національний експерт зі стратегічного планування Програми ООН з відновлення та розбудови миру Дмитро Дрожжин, який розповів про етапи  формування стратегії, методичні особливості та організаційні складові процесу розробки. Також були обговорені питання про порядок роботи робочої групи та розглянуті завдання, щодо формування аналізу соціально-економічного розвитку Троїцької територіальної громади.