Виїзд Мобільного ЦНАП до Покровського старостинського округу

Дата: 22.04.2021 17:37

Фото без описуСьогодні, 22 квітня Відділом-ЦНАП Троїцької селищної ради було здійснено  виїзний  прийом для надання адміністративних послуг  громадянам Покровського старостинського  округу. Надані послуги  з питань реєстрації нерухомості,  реєстрації місця проживання, паспортних послуг та послуг що стосуються звернень громадян.

Прийом здійснено з 11-00 до 14-00 години.

14 осіб отримали консультації з питань реєстрації земельних ділянок під будівництво, 8 особам надали послуги з реєстрації місця проживання, 2 громадянам внесли відповідні записи  до ПГУ стосовно перейменування назви вулиці  та 3 громадянам надані паспортні послуги  з вклейки фотокартки при досягнення 25-ти  та 45- ти річного віку.

Даний захід було здійснено завдяки виїзду Мобільного ЦНАП , який отримано за підтримки  Програми ООН з  відновлення та розбудови миру, що фінансується Європейським Союзом.

Наступні виїзди плануються по усіх старостинських округах, згідно замовлень громадян та тісної співпраці зі старостатами .