Відбулась розширена апаратна нарада

Дата: 22.04.2021 11:08

Фото без опису21 квітня 2021 року в Троїцькій селищній раді відбулася апаратна нарада селищного голови зі старостами, начальниками відділів, діловодами та адміністраторами. На порядок денний були винесені питання про зміни рахунків оплати за електроенергію, благоустрій територій населених пунктів, соціальні питання.

Про зміни рахунків оплати за електроенергію доповіла Оксана Зеленкова, головний адміністратор ЦОК ТОВ «ЕНЕРА СХІД».

З питаннями щодо благоустрою територій населених пунктів громади виступив Сергій Руденко, начальник відділу житлово-комунального господарства Троїцької селищної ради.

Нагальні соціальні питання висвітлила Олена Лємзякова, головний спеціаліст з питань захисту Троїцької селищної ради.

Учасники наради розглянули питання й долучилися до обговорення їх, були вислухані зауваження й пропозиції з вищезазначених тем.