Співпраця з районним сектором Державної установи "Центр пробації"

Дата: 26.03.2021 13:25

Фото без опису     26 березня відбулась робоча зустріч начальника Троїцького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області Марини Савченко із заступником голови Троїцької селищної ради Світланою Охрицькою.
     Метою даної зустрічі було обговорення проблемних питань та налагодження плідної співпраці Троїцького сектору пробації з Троїцькою селищною радою.
 Особливу увагу було приділено питанню пенітенціарної пробації та заходам, що здійснюються у цьому напрямку на території району. Адже особи,  які звільняються з місць позбавлення волі, стикаються з проблемами різного характеру, як то - труднощі із працевлаштуванням, відсутність житла, складнощі у вирішенні побутових проблем та пов’язані із тривалою соціальною ізоляцією.
     За результатами зустрічі було досягнуто ряд домовленостей та визначені напрямки подальшої співпраці. «Всім засудженим, які будуть звільнятись з місць позбавлення волі, буде надано допомогу відповідно до Закону», - наголосила Світлана Охрицька.