Публічний звіт про виконання селищного бюджету за 2020 рік

Дата: 15.03.2021 11:46

Фото без опису10 березня 2021 року в Троїцькій селищній  територіальній громаді  вже другий рік поспіль фінансисти та бухгалтера презентують публічний звіт про виконання селищного  бюджету  за 2020 рік. Це презентаційна  доповідь  доступною мовою про доходну та  видаткову  частину нашого загального гаманця  громади. Керівниця фінансового відділу  проаналізувала  надходження податків, офіційних трансфертів, власних надходжень бюджетних установ за два останні роки, більш детально зупинилася на надходженнях основнихФото без опису бюджетоутворюючих податках нашої громади: ПДФО, єдиного податку та плати за землю, наголосила на завданнях пошуку компенсаторів втрат до бюджету. Головні бухгалтери  розповіли про досягнуті результати  роботи своїх відділів, поділилися  яскравими презентаціями та наголосили про своє  відповідальне ставлення до витрачання коштів.

Підсумком заходу визначено  відкрите звернення до громадськості про залучення їх до обговорення  поповнення бюджету, розподілу коштів,  досягнутих результатів або перспективних проектів.