У Троїцькому відбулися змагання з настільного хокею

Дата: 15.02.2021 13:27

11 лютого 2021 року в спортивному залі Троїцької ДЮСШ відбулися змагання «Настільний хокей з поліцейськими – олімпійський урок» серед ліцеїв Троїцької ТГ.

Настільний хокей – це активна гра, яка користується популярністю у дорослих та дітей в усьому світі. Настільні ігри виступають на противагу комп'ютеру, телефону, планшету та всім іншим медійним речам, які останнім часом все більше привертають увагу дітей. Участь у змаганнях взяли Троїцький ліцей , ОЗО «Троїцький ліцей», Демино–Олександрівський ліцей, Яменський ліцей. Загальна кількість учасників заходу 16 учнів.

На урочистому відкритті змагань були присутні селищний голова Демид Палагно, заступник селищного голови Світлана Охрицька, голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Відділення поліції №2 Сватівського РВП ГУНП в Луганській області, підполковник поліції Євген Круподеря, відповідальний секретар Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Гожедрянов, президент Федерації настільного хокею Луганської області Олександр Петров, начальник Відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Артем Масленніков, директор КУ «Троїцький ЦФЗН «Спорт для всіх» Любов Гарист, старший інспектор ювенальної превенції сектору превенції майор поліції Олександр Гребенюк. Гості привітали всіх присутніх на заході, побажавши їм амбіцій, успіхів, старань і легких перемог.

Голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов за дорученням президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки нагородив подяками Національного олімпійського комітету України за вагомий особистий внесок у розвиток олімпійського руху селищного голову - Демида Палагна та директора КУ «Троїцький ЦФЗН «Спорт для всіх» Любов Гарист.

Подяками від Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України за вагомий особистий внесок у розвиток олімпійського руху, фізичної культури та спорту на Луганщині були нагороджені меценати:

Сергій Криворучкін – голова СФГ «Сапфир», Олександр Бабкін - голова СФГ «Вітязь», Василь Євсюков - приватний підприємець, Сергій Юскевич - приватний підприємець.

Також подяки Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України були вручені вчителі фізичної культури освітніх закладів Троїцької ТГ: Станіслав Щербак - Троїцький ліцей, Сергій Кушнарьов - Троїцький ліцей, Віктор Зубко - Лантратівський ліцей, Володимир Ліхобабенко - ОЗО «Троїцький ліцей», Віктор Лісоветський - Сиротинська гімназія, Андрій Проскуряков - Воєводська гімназія, Олександр Боровий  - Розпасіївська гімназія.

Команду учнів ОЗО «Троїцький ліцей» відзначено подарунками Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України за участь у відбірковому етапі брейн-рингу «Луганщина олімпійська».

Команду учнів Троїцького ліцею нагороджено почесними грамотами та медалями за зайняте ІІ місце у відбірковому етапі брейн-рингу «Луганщина олімпійська» та за зайняте І місце у суперфіналі брейн-рингу «Луганщина олімпійська».

Змагання з настільного хокею проходили за коловою системою.

ІІІ – місце посів Артем Боровий (Троїцький ліцей);

ІІ – місце Олександр Севостьянов (Яменський ліцей);

І – місце Роман Тисячний (ОЗО «Троїцький ліцей»).

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Любов Гарист