Офіційно!

Розпорядження № 8

від 14 січня 2021 року

смт Троїцьке

Про скликання чергової третьої сесії

Троїцької селищної ради VІІІ скликання

У відповідності з частинами 4, 5, 9 статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (із змінами) скликати 26 січня 2021 року о 14.00 годині в адміністративній будівлі Троїцької селищної ради на вулиці Центральна, 69 чергову третю сесію Троїцької селищної ради VІІІ скликання.

На порядок денний сесії внесено питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії сьомого скликання №14/17 від 22 березня 2018 року «Про порядок звільнення громадян від сплати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради».
  2. Про затвердження на посаду старости Покровського старостинського округу Троїцької селищної ради.
  3.  Про надання згоди  комунальному підприємству «Троїцький центр комунальних послуг» виступити в якості замісника управителя Районного комунального підприємства «Старобільськвода»
  4.  Про передачу в оперативне управління нежитлової будівлі розташованої за адресою: вулиця Паркова, 48 смт Троїцьке Луганської області.
  5.  Про прийняття  в комунальну власність територіальної громади Троїцької селищної ради земельних ділянок та комплексів об’єктів нерухомого майна з комунальної власності Сватівської районної ради Луганської області.
  6.  Про затвердження передавального акту Покровської  сільської ради.
  7.  Про затвердження передавального акту Тимонівської  сільської ради.
  8.   Про перейменування  Комунальної установи «Бібліотека – інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку» Троїцької селищної ради Троїцького району  Луганської області.
  9.   Про затвердження Стратегії розвитку Комунальної установи «Бібліотека – інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку» Троїцької селищної ради Сватівського району  Луганської області.
  10. Про встановлення розміру надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого на 2021 рік.
  11.   Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Троїцьке  територіальне медичне  об’єднання» на 2021 рік та надання повноважень на її виконання.
  12.  Про прийняття у комунальну власність вуличного водогону за адресою: Луганська область, Троїцький район, с Солонці.
  13.  Про прийняття у комунальну власність майна від Благодійної організації «Благодійний фонд «Троїцька ініціатива».
  14. Про прийняття  в комунальну власність територіальної громади Троїцької селищної ради з комунальної власності Сватівської районної ради Луганської області майна КНП «Троїцьке ТМО».
  15. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального  некомерційного підприємства «Троїцьке  територіальне медичне  об’єднання» Троїцького району Луганської області.
  16.  Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Троїцької селищної ради на 2021-2023 роки у новій редакції.
  17.  Про прийняття у комунальну власність Троїцької територіальної громади Троїцької селищної ради благодійної пожертви.
  18.  Про прийняття  в комунальну власність територіальної громади Троїцької селищної ради з комунальної власності Сватівської районної ради Луганської області майна закладів культури.
  19.   Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Троїцької селищної ради.
  20.  Про прийняття  в комунальну власність територіальної громади Троїцької селищної ради з комунальної власності Сватівської районної ради Луганської області майна закладів освіти.
  21. Про оплату праці Троїцького селищного  голови на 2021 рік.
  22.  Про прийняття у комунальну власність спортивного майданчика за адресою: Луганська область, смт. Троїцьке, вул. Маяковського.
  23.   Про затвердження цільової програми Троїцької селищної ради на 2021 рік « Поліцейський офіцер громади».
  24.  Про передачу  майна в оперативне управління обслуговуючому кооперативу «ВОДАР».
  25.  Про передачу  майна в оперативне управління обслуговуючому кооперативу «Криничка»
  26. Про прийняття у комунальну власність майна, отриманого в рамках проєкту «Ефективне врядування і залучення у східній Україні».
  27.  Про прийняття у комунальну власність вуличного водогону за адресою:Луганська область, Троїцький район, с Воєводське
  28. Про прийняття у комунальну власність вуличного водогону за адресою: Луганська область, Троїцький район, с Новознам’янка.

та інші питання.

Селищний голова                                                                            Демид ПАЛАГНО