Місцевий акциз на пальне збережено – парламент ухвалив зміни до Бюджетного кодексу

Дата: 17.12.2020 08:15

Фото без опису15 грудня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №4100-д від 05.11.2020.
Одним з найголовніших бюджетних питань, які відстоювала Асоціація міст України, було збереження зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку на пальне.
Парламент під час розгляду Законопроєкту №4100-д підтримав відповідні поправки народних депутатів Галини Васильченко та Вячеслава Рубльова.

Асоціація міст України висловлює вдячність народним депутатам України за врахування інтересів територіальних громад при голосуванні за проект змін до Бюджетного кодексу України!