Проєкт «Діджитал рішення для цікавого та якісного навчання» реалізовано!

Дата: 03.12.2020 15:14

Фото без описуТепер навчання у 4-а та 4-б ОЗО «Троїцький ліцей» стане цікавішим, ефективнішим та продуктивнішим.
Ми досягли своєї мети!
В класних кімнатах з`явились новенькі панелі, які не просто прикрашатимуть ці класи, а й стануть основними провідниками дітей в світ новітніх технологій та творчості!
Це відкриє багато можливостей у навчанні та вихованні підростаючого покоління нашої громади.
Ми вдячні всім, хто не був байдужим до нас, надавав нам допомогу, консультував та навчав цій новій справі.
Це був цікавий навчальний процес навіть для педагогів, які мають знати більше інших і орієнтуватись не тільки в шкільних програмах, а і у фінансовому менеджменті, зокрема, основи якого надано в рамках Програми малих грантів для підтримки механізму партисипативного бюджету у 8 цільових громадах Донецької та Луганської областей за великої підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Тож дякуємо ГО «Троїцька ідея» та Західноукраїнський ресурсний центр, які допомагали нам реалізовувати проєкт «Діджитал рішення для цікавого та якісного навчання», поданий до Бюджету участі – 2020 Троїцької селищної ради авторкою Коцур Оленою у співавторстві з Нехаєвою Оленою.
Слідкуйте за нашими новинами, з яких ви дізнаєтесь про те як цікаво і з користю ми використовуємо наші дисплеї!
До речі, на цей час в ліцеї капітальний ремонт, отже після ремонту наші класи будуть надсучасними!

За матеріалами