У Троїцькій ОТГ з’явився мобільний ЦНАП

Дата: 11.11.2020 10:32

Фото без описуСьогодні в Троїцькій ОТГ адміністративні послуги надає ЦНАП, який територіально розташований у смт Троїцьке. Однак у громаді є багато сіл, мешканцям яких важко отримати адміністративні послуги через територіальну віддаленість від селища, стан здоров’я, відсутність власних транспортних засобів тощо. Таким людям тепер допоможуть мобільні центри.

10 листопада Троїцькій ОТГ був переданий мобільний ЦНАП. Передача мобільного центру була організована ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мобільний ЦНАП — це спеціально обладнаний транспортний засіб, в якому облаштовані два повноцінні робочі місця для надання адміністративних послуг. Прийом громадян здійснюється всередині транспортного засобу. У ньому є системи обігріву та кондиціонування повітря, три місця для відвідувачів, резервний генератор живлення. Завдяки компактному пандусу можуть обслуговуватися особи з інвалідністю. Мобільний ЦНАП може працювати в будь-яку пору року і будь-де. Він може відвідувати населені пункти за гнучким графіком залежно від потреб споживачів, заощаджуючи їх час та кошти.

У мобільному ЦНАПі можна буде отримати послуги практично ідентичні до тих, які нині надаються в стаціонарних центрах.