ОЗО «Троїцький ліцей» був переданий новий шкільний автобус

Дата: 20.10.2020 13:47

Фото без опису20 жовтня Троїцька селищна рада передала новий шкільний автобус, придбаний для Відділу освіти, молоді та спорту. Селищний голова Демид ПАЛАГНО передав ключі від нового транспортного засобу директору ОЗО «Троїцький ліцей» Наталії ФЕДОРУЩЕНКО.

Шкільний автобус був придбаний Департаментом освіти і науки Луганської ОДА та Троїцькою селищною радою на умовах співфінансування. Загальна вартість транспортного засобу становить 2 млн. 185 тис. гривень. З бюджету Троїцької селищної ради було витрачено 243 тис.331 грн.

Автобус розрахований на 24 посадочних місця, обладнаний місцями для дітей з особливими освітніми потребами і призначений для перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування.

За словами начальника Відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Артема МАСЛЕННІКОВА, з 1 вересня 2020 року в ОЗО «Троїцький ліцей» навчаються 323 учня, із них 165 учнів мешкають на відстані більше ніж 3 км та потребують підвезення до ліцею й у зворотному напрямку. Дуже важливо, щоб діти в будь-яку погоду потрапляли до школи вчасно та їхали на навчання із задоволенням. Підвезення школярів до освітнього закладу тепер буде комфортним та безпечним.