Автомобіль – це розкіш чи необхідність?
25 жовтня ми всі будемо відзначати професійне свято – День автомобіліста і дорожника. Ще якихось 30 років тому автомобіль був розкішшю та показником рівня достатку людини. Але життя не стоїть на місці, все змінюється, і зараз автомобіль – це просто необхідність для нормального життя кожного з нас.
У Троїцькому районі вже понад 30 років працює, як її називають у народі, «Автошкола». Цього року наш навчальний заклад опинився у непростій ситуації, але, завдяки небайдужим людям, ми змогли з неї вибратися. І саме в таких ситуаціях розумієш, наскільки важлива підтримка та взаємодопомога.
Ми дуже вдячні керівництву Троїцької громади в особі селищного голови Палагна Демида Петровича та керівникам фермерських господарств за допомогу нашому навчальному закладу в придбанні вантажного автомобіля ЗИЛ-ММЗ для підготовки водіїв транспортних засобів категорії «С», а саме:
СФГ «Сапфир» - голова Криворучкін Сергій Вікторович
ФГ «Уразово» - голова Боровський Володимир Андрійович
ФГ «Східагротранс» - голова Найдьонов Сергій Олексійович
СТОВ «Артеміда» - директор Урдуханов Урдухан Магомедович
ПОСП «Маяк» - директор Бабкін Петро Васильович
СТОВ «Воєводське» - директор Гойденко Володимир Миколайович
СФГ «Раздолье» - голова Гаманенко Олексій Васильович
ПСП «СВІТОЧ» - директор Владіміров Віктор Васильович
ПОСП «Агрофірма Новознам’янське» - директор Євсюков Михайло Андрійович
ФГ «В.АЗАЛІЇ» - голова Коцур Володимир Володимирович
Наш колектив висловлює вам щиру вдячність, бажає вам безмежного щастя і міцного здоров'я!
Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих мешканців громади на курси з підготовки водіїв категорії «А1», «В», «С», тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «АВС».
Телефони для довідок:
мобільний телефон: 066-186-2378
робочий телефон: (06456) 2-10-84
З повагою,
директор НЗ ОГ «Троїцький РСТК ТСО України» Артющенко Валерій Олександрович