Луганська область, Троїцький район

Привітання зі Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 25.09.2020 13:07
Кількість переглядів: 118

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Троїцької громади!

Щиро вітаємо вас із професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля!

Дошкільний вік є особливо важливим і відповідальним періодом у житті кожної дитини, бо саме в цей час у неї формується особистість і закладаються основи здоров’я. Від компетентності та мудрості вихователя, його терпіння й уваги до внутрішнього світу дитини залежить її благополуччя. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і поважати інших, берегти свою Батьківщину.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям і людяністю.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм!

Міцного здоров’я вам, щастя, добра та натхнення! Хай ваша непроста робота дарує вам тільки позитивні емоції та гарний настрій!