Привітання з Днем рятівника!

Дата: 16.09.2020 14:11

Фото без опису17 вересня – професійне свято найвідважніших, незворушних і рішучих людей в нашій державі – рятувальників! Ви щодня ризикуєте своїм життям, боретеся з усіма земними стихіями заради порятунку людей! За це вам величезне спасибі від всієї нашої великої громади!

Хочеться побажати вам спокійних робочих буднів, везіння, любові і надійних товаришів, готових завжди прийти на допомогу! Міцних сил і здоров'я вам на довгі роки! Сміливості і спритності, чуйності і обережності, благополуччя й удачі! Бажаю бадьорості та оптимізму, турботи і розуміння, сімейного щастя й достатку!

Ризикувати собою заради порятунку інших – таку професію може вибрати для себе далеко не кожен. Так нехай же в День рятувальника України кожен із вас отримає заслужене визнання! Щиро вірю в те, що кожен із вас завжди після зміни буде повертатися додому до рідних і близьких людей!

Селищний голова Демид ПАЛАГНО