Оголошення тендеру!

Дата: 20.03.2018 16:11

Картинки по запросу фото робоча станція біометричних паспортівОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ

Організація громади «Калина - Пресс» Троїцького району Луганської області та Програма розвитку ООН Програма  RPP  цією об’явою запрошують постачальників комп’ютерного обладнання з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції  на поставку техніки (Робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів, взяття біометричних даних і реєстрації місць проживання) в межах Мікропроекту  «Створення Центру надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради Троїцької ОТГ. Реконструкція частини будівлі готелю за адресою: квартал Молодіжний, буд. №6, смт. Троїцьке, Луганської обл., придбання обладнання та меблів».

Постачальники повинні  мати досвід поставок обладнання  такого типу для офісів.

Картинки по запросу фото робоча станція біометричних паспортів

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Центральна 69, смт Троїцьке Троїцького району Луганської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 50 (п’ятдесяти  днів) з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути доставлені в запечатаному вигляді за вищенаведеною адресою з дати опублікування цього оголошення до 10.00 год. за Київським часом 04 квітня   2018 року,  після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, за телефоном: (06456) 2-18-44, або e ail: possovet@tr.lg.ukrtel.net.

або 050 381 44 61 -Молошний Анатолій– координатор ОРЦГв Луганської області.