Опитування: «Я - ГРОМАДА!»

Дата: 05.12.2017 16:09

Реформа децентралізації стосується кожного з нас, адже кожен стане ( чи вже став) членом об'єднаної територіальної громади (ОТГ).

Тому вкрай важливо знати про можливості, права та обов'язки, які ми набуваємо після створення ОТГ.

Тим, хто ще не ухвалив рішення, це допоможе зробити це усвідомлено.

Для тих, хто вже є членами ОТГ, корисно якнайкраще орієнтуватися у законодавстві та практиці, щоб повною мірою користуватися усіма перевагами, що їх надала реформа кожній громаді і кожній родині.

Щоб перевірити свої знання щодо децентралізації і, можливо, переглянути  погляди на свій статус у громаді, пропонуємо відповісти на декілька запитань.

Оберіть правильний, на Вашу думку, варіант відповіді, позначивши його у відповідному квадраті. За підсумками опитування Вам буде нараховано бали - знайдіть свою суму і дізнайтеся, який статус у громаді відповідає Вашому потенціалу.

Отже, вперед!

Пройти тест

Картинки по запросу фото громада