Оголошення тендеру!

Дата: 20.03.2018 16:04

Картинки по запросу фото відеоспостереженняОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ!

Громадська організація «Калина-Пресс», смт. Троїцьке Луганської області та Програма розвитку ООН цією об’явою запрошують підрядні організації з доброю репутацією, які спеціалізуються на постачанні та монтажу обладнання для відеоспостереження надати запечатані цінові пропозиції для постачання та монтажу засобів відеоспостереження в межах Мікропроекту  « Облаштування засобами відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт.Троїцьке Луганської області». Підрядні організації  повинні мати досвід постачання та монтажу відповідного обладнання.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: Луганська  обл. Троїцький район , смт. Троїцьке, вул. Центральна 69. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 50 (п’ятидесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути доставлені в запечатаному вигляді за вищенаведеною адресою з дати опублікування цього оголошення до 14.00 год. за київським часом 04.04.2018 року,  після чого вони будуть розкриті тендерним комітетом. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.