Привітання Троїцького селищного голови з Днем селища!

Дата: 10.09.2020 13:50

Шановна Троїцька громадо!

Вітаю усіх з Днем народження селища Троїцьке!

Щорічне святкування цієї дати вже стало доброю традицією. День селища – це не просто день народження нашого населеного пункту, це своєрідний підсумок результатів зробленої роботи та відправна точка для реалізації нових планів.

Неможливо не любити свою малу батьківщину, її людей, мальовничі краєвиди та неосяжні простори. Неможливо залишатися байдужим до рідної землі та її проблем. Успішність Троїцького – це результат роботи ваших рук, результат вашої любові, завзятості й таланту. Я дякую вам за вашу щоденну сумлінну працю, цілеспрямованість, любов до рідного краю, активну участь у житті селища та в його перспективному розвитку!

Я бажаю всім мешканцям Троїцького району міцного здоров’я, мирного неба над головою, затишку та комфорту в оселях, взаємопорозуміння, подальшого успішного розвитку нашого селища і Троїцької громади в цілому!