До уваги аграріїв-сільгоспвиробників
Шановні аграрії-сільгоспвиробники Троїцької громади!
Встигніть зареєструватися в Державному аграрному реєстрі (ДАР) до 30 вересня 2020 року та отримайте переваги для розвитку власного бізнесу!
Державний аграрний реєстр (ДАР) – це державна автоматизована інформаційна система, що працює цілодобово онлайн та створюється для виробників сільськогосподарської продукції та держави з метою підвищення ефективності їх взаємодії.
ДАР – це електронний майданчик для виробників сільськогосподарської продукції. Через особистий електронний кабінет кожен сільгоспвиробник може оперативно, зручно та без зайвих довідок взаємодіяти з державними органами влади, подавати заявки на виправлення помилок у кадастрі та у майбутньому отримувати державну підтримку та покращити доступ до джерел фінансування.
Ті аграрії, які встигнуть зареєструватися в ДАР до 30 вересня поточного року, зможуть безкоштовно виправити свої помилки в Національно-кадастровій системі щодо відомостей про земельні ділянки (наприклад, помилки геометрії земельних ділянок; помилки в обмінних файлах, які унеможливлюють отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, тощо).
Оператори-консультанти ДАР у Троїцькій ОТГ:
- Андрій Пушкар;
- Андрій Заїка;
- Марія Мазурова.