Процес підготовки проекту селищного бюджету на 2021 рік розпочато

Дата: 04.09.2020 15:12

Фото без опису04  вересня  2020 року  фінансовий  відділ  Троїцької  селищної  ради  провів семінар з  підготовки проекту селищного  бюджету  на  2021  рік  та   прогнозу   бюджету  на  2022-2023 роки з  головними бухгалтерами та  фахівцями   бухгалтерських  служб Троїцької  ОТГ.  Начальниця  відділу Оксана  Лифар ознайомила  всіх зі  складом створеної  селищним головою  робочої  групи з  питання  підготовки  проекту  селищного  бюджету  на  2021 рік  та попередні  дати їх засідання. Особлива увага приділялася основним  прогнозним  макропоказникам  економічного  й  соціального  розвитку  України на  2021-2023 роки, змінам у бюджетному законодавстві,  вимогам до складання бюджетних запитів,  складанню прогнозу селищного  бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди.

Під час зустрічі також було розглянуто перспективи  завершення поточного бюджетного року та  особливості формування  мережі та  штатів з урахуванням  затверджених  територій  територіальних  громад  Луганської  області.