У Троїцькому розпочато плановий ремонт доріг

Дата: 04.09.2020 14:29

Фото без описуТроїцькою селищною радою за участі працівників благоустрою розпочато планові ремонтні роботи на дорогах комунальної власності. Частковий ремонт доріг буде проведений на наступних вулицях: Ліхачова, Паркова, Успішна, Заводська та по проспекту Перемоги. Для ямкового ремонту доріг спеціалісти використовують рециклер асфальтобетону, придбаний громадою минулого року.

Капітальний ремонт дорожнього покриття проведений на вулиці 411 Стрілецької Дивізії, де роботи здійснювалися підрядником ТОВ «ДАНКО». Автодорога по вулиці 411 Стрілецької Дивізії відноситься до доріг місцевого значення й довгий час знаходилася в незадовільному стані. Упродовж останніх років через недостатній обсяг коштів капітальний  ремонт не проводився. Більшість мешканців вулиці, що мають власні автомобілі, мали оминати зруйновані ділянки дороги через сусідню вулицю Гагаріна. Крім того, вулицею Гагаріна мали їхати і місцеві автомобілісти, щоб дістатися до західної частини селища. Через інтенсивний рух дорожнє покриття на вулиці Гагаріна поступово почало руйнуватися, рівень шуму був зависокий, а безпека пішоходів – під питанням . Тепер же ці проблеми вдалося вирішити.