Відбулось пленарне засідання чергової сесії Троїцької селищної ради

Дата: 26.08.2020 11:39

Фото без опису25 серпня 2020 року відбулось пленарне засідання чергової 59 сесії Троїцької селищної ради VII скликання.  На порядок денний було винесено 74 питання.

На засіданні депутати розглянули питання про підсумки роботи освітніх закладів Троїцької селищної ради за 2019-2020 навчальний рік, прийняли рішення про затвердження Програми культурно-мистецьких заходів Відділу культури Троїцької селищної ради на 2020 рік у новій редакції, про затвердження Плану і Програми соціально-економічного розвитку Троїцької селищної ради на 2020 рік у новій редакції, про внесення змін до показників селищного бюджету на поточний рік, про затвердження фінансових планів на 2021 рік КНП «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги», КП «Троїцька друкарня» та КП «Троїцьке сервіс»  Троїцького району Луганської області.

Крім того, було прийнято рішення стосовно затвердження Антикорупційної стратегії і плану дій Троїцької ОТГ на 2020-2022 роки, розглянуто ряд майнових, земельних та соціальних питань. Депутати розглянули заяви від юридичних осіб Троїцького району, а також внесли зміни до рішень 57 сесії Троїцької селищної ради VII скликання.