Луганська область, Сватівський район

З Днем Незалежності України!

Дата: 21.08.2020 09:50
Кількість переглядів: 196

Від імені депутатського корпусу Троїцької селищної ради та її виконавчого комітету щиро вітаю кожного українця, кожного, хто любить та поважає Україну, з Днем Незалежності!

Нехай цей день знову нагадає кожному з нас, яке це щастя жити у вільній, демократичній, своїй країні! Ми бажаємо Україні економічного зростання, процвітання, добробуту та понад усе – миру!

Ми віримо, що Україна починається з кожного з нас, тому кожен з нас здатен змінити її своїми справами, своєю відданістю та послідовністю. Ми бажаємо українцям бути гідними своєї історії, культури та традицій, але завжди думати та дбати про майбутнє.

Бережіть себе, свої родини та Україну!

З Днем Незалежності!

З повагою, селищний голова  Демид ПАЛАГНО