В Троїцькій селищній раді обговорювали Антикорупційну стратегію

Дата: 13.08.2020 16:38

Фото без опису12 серпня 2020 року в Троїцькій селищній раді відбулися громадські обговорення Антикорупційної стратегії/Плану дій.

Антикорупційний стратегічний план був представлений на розгляд керівникам установ і організацій, співробітникам Троїцької селищної ради. Роботу координували консультант Програми ООН із відновлення та розбудови миру (від ПРООН) Олексій Солдатенко та секретар координаційної ради з питань впровадження експериментального проекту «Острівки доброчесності» в Троїцькій селищній раді Зоя Акунєєва. На засіданні робочої групи були озвучені основні напрямки реалізації Антикорупційної стратегії, обговорювалися основні чинники, що породжують корупцію в сферах діяльності місцевої влади, й методи усунення причин вразливості.

Антикорупційна стратегія має на меті запобігання корупції та створення єдиної антикорупційної політики, зміцнення довіри громадськості до влади шляхом посилення прозорості та підзвітності органів державної влади та місцевого самоврядування.