УВАГА! ВАКАНСІЯ ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

Дата: 23.07.2020 16:27

Фото без описуНа території Троїцької селищної ради впроваджується послуга ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ - як новий вид тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини у сім'ї на період подолання дитиною та її батьками складних життєвих обставин.

Патронатний вихователь - це спеціаліст, який пройшов навчання за спеціальною програмою підготовки кандидатів та на договірній основі здійснює догляд, виховання та забезпечує реабілітацію тимчасово влаштованих в його сім'ю дітей, несе відповідальність за їх життя та здоров'я в період надання цим дітям послуги сімейного патронату.

Патронатні вихователі:

• допоможуть дитині подолати стрес, зумовлений відсутністю чи втратою прихильності у біологічній сім'ї;
  • забезпечать позитивний емоційний контакт із дитиною, правильно реагуватимуть на її потреби;
  • представлятимуть інтереси дитини перед іншими фахівцями соціальної сфери;
  • стануть посередниками між дитиною і її біологічними батьками чи усиновителями, прийомними батьками.

Хто може бути патронатними вихователями?

Патронатний вихователь – це особа, яка за участі інших членів сім'ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім'ї. Помічник патронатного вихователя – його чоловік/дружина чи інший дорослий член його сім'ї.

Патронатними вхователями можуть бути громадяни України, які перебувають у зареєстрованому шлюбі та мають досвід виховання дітей у сім'ї (окрім осіб зазначених у статті 212 Сімейного кодексу України).

Які обов’язки патронатних вихователів?

• нести персональну відповідальність за життя та збереження здоров’я дитини, тимчасово влаштованої до сім’ї патронатного вихователя, її фізичний та психічний стан;
  • дотримуватися конфіденційності інформації про дитину та її батьків, що може завдати шкоди дитині та її сім'ї;
  • дотримуватися вимог договору про влаштування дитини.Фото без опису
  • Якщо Ви не байдужі до дитячих доль,

якщо Ви маєте життєвий досвіт, яким можете поділитись,

якщо Ваша душа повна любові та