Співпраця з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру триває

Дата: 13.07.2020 08:43

Фото без опису10 липня 2020 року відбулося засідання Координаційної ради за участю національного індивідуального консультанта з питань впровадження Бюджету участі Програми ООН із відновлення та розбудови миру Світлани АГАДЖАНЯН та спеціаліста з малих грантів Програми ООН із відновлення та розбудови миру Марини ДЕНІСОВОЇ.
На засіданні затвердили перелік проектів, що були подані на конкурс Бюджету участі 2020, але через брак коштів, не були реалізовані протягом поточного року, і які відповідають пріоритетам громадська безпека та соціальна згуртованість. Завдяки співпраці команди Троїцької ОТГ із  Програмою ООН із відновлення та розбудови миру до кінця 2020 року буде втілено низку проєктів, а саме:
«Діджитал рішення для цікавого та якісного навчання», «Молодь – майбутнє громади», «Свято єднає людей: покращення рівня проведення культурно-масових заходів в Арапівському сільському клубі», «Деминська зірка» - соціально-культурний центр».