23 червня – День державної служби України

Дата: 23.06.2020 09:09

Шановні працівники державної служби !Щиро вітаємо Вас із професійним святом!Виконання державних справ є надзвичайно відповідальним, оскільки покладає на державних службовців важливі функції держави, ними вирішуються найскладніші завдання, що в свою чергу вимагає високого рівня  компетентності, небайдужості та відповідального ставлення до справи. Професія державного службовця – важлива робота, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструють справжню відданість справі та бажання служити державі. Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Здоров’я вам, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше - заслуженої шани та вдячності людей! Зі святом Вас!