Пропонуємо залучитись до анкетування!

Дата: 09.06.2020 12:07

Фото без описуШановний/на пане/пані,
Як відомо 24 лютого 2016 р. Уряд України затвердив Національний план дій щодо імплементації Резолюції Ради Безпеки ООН №1325 "Жінки, мир, безпека" до 2020 року (далі НПД 1325), із змінами, внесеними 5 вересня 2018 року.
На початку 2020 року Міністерство соціальної політики затвердило План розробки нового Національного плану дій 1325 до 2025 року. Серед інших завдань, план передбачає проведення регіональних консультацій з питань реалізації НПД з метою:
• Визначити прогалини у впровадженні НПД 1325
• Визначити специфічні проблеми, пов'язані з впровадженням НПД 1325 у різних регіонах
• Визначити основних стейкхолдерів, які мають бути залучені до розробки нового НПД та їх очікування від цього документу.
• Зокрема, потреби ВПО, жінок та чоловіків-ветеранів, членів сімей загиблих чи зниклих безвісті, під час військового конфлікту незаконно позбавлених волі через збройний конфлікт, жертв сексуального насильства, пов’язаного із конфліктом (СНПК), ВІЛ-позитивних, жінок та чоловіків у добровольчих батальйонах і інші.
• Запропонувати рішення визначених проблем та заходів, які слід включити до нового НПД 1325.
• Визначити перелік якісних показників, яких слід досягти під час впровадження нового НПД 1325 за 5 років для кожної з тематичних областей на основі 4х стовпів резолюції (участь, попередження, захист, відновлення, а також координація / комунікація).
Відповідно до плану Міністерства структура ООН Жінки у партнерстві із Запорізьким благодійним фондом «Єдність за майбутнє» проводять консультації із владою регіонального та місцевого рівнів та іншими відповідальними зацікавленими сторонами в регіонах щодо впровадження НПД 1325 «Жінки, мир, безпека» до 2020 року та розробки НПД 1325 на наступний період.
Через поширення COVID-19 та всеукраїнські карантинні заходи і обмеження, консультації на місцевому рівні проводитимуться у формі анкетування.
Просимо Вас взяти участь у Консультаціях, надавши відповіді на питання нижче.

Будь ласка, будьте певні, що Ваші відповіді будуть конфіденційними..

Дякуємо заздалегідь!

Пройти анкетування