6 червня – День журналіста

Дата: 05.06.2020 10:00

Фото без описуЩиро вітаємо колектив районної газети “Сільська новиназ професійним святом — Днем журналіста!Ваша праця потрібна і відповідальна. Саме ви професійно та неупереджено на своїх робочих місцях правдиво і об'єктивно творите історію сьогодення, відображаючи сучасність. Професійної наснаги вам, втілення найсміливіших ідей, здійснення перспективних проектів в ім'я розвитку нашої громади. Бажаємо вам, щоб тих, хто зможе і захоче розділити з вами тягар цієї ноші, було щоразу більше; щоб джерело ваших проектів, ідей та ініціатив завжди було невичерпним. Міцного здоров’я вам, сімейного благополуччя, невичерпної енергії для втілення творчих знахідок, та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай вас завжди супроводжує удача і творче натхнення!